Moissanite

Moissanite je dostupný luxus s výjmečnou září, leskem a úžasnou brilancí

Moissanite (karbid křemíku) je nádherný skoro bezbarvý drahokam s tak oslňující jiskrou jako žádný jiný na světě.
Tvoří úplně novou, vlastní kategorii mezi klenoty. Má dva a půl krát více ohně než diamant. Není napodobeninou ani
náhražkou, ale unikátní drahokam s vynikající briliancí a ohněm, který dodává kvalitu, krásu a trvalou hodnotu.

Nová kategorie exkluzivních šperků

Jedna z jeho ceněných vlastností je optická vlastnost rozložit bílé světlo procházející skrz broušený kámen nádherné, duhové barvy. Má více ohně než jakýkoli drahokam a dva a půl krát více ohně než diamant. Je tvrdší než rubín nebo safír (9) a svou tvrdostí (9 ¼) je těsně za diamantem (10), který je nejtvrdším nerostem. Díky tvrdosti má velkou odolnost proti poškrábání a poškození. Každý drahokam je odborně ručně broušený, vysoce kvalitní, ojedinělé broušení maximalizuje brilianci klenotu a vylepšuje jeho vynikající záři a takzvaný oheň.

Každý Moissanite drahokam má certifikát s doživotní zárukou na stálost ohně a briliance.

Moissanite vznikl z hvězdy za použití neobvyklé kombinace umění a vědy

V roce 1893 nositel Nobelovy Ceny vědec Henri Moissan začal zkoumat částečky meteoritu, který pádem vytvořil kaňon Diabolo v arizonské poušti. V těchto částečkách objevil malé množství nového, třpytivého nerostu s ohněm a nevídanou nádherou. V roce 1905 byl tento minerál na jeho počest pojmenován Moissanite. Vědci společnosti CREE a CHARLES & COLVARD začali výzkum, jehož cílem bylo představit oheň a záři Moissanitu, klenotu z hvězd na Zemi. Světu byl představen v létě roku 1998.

Šperk budoucnosti pro ženu dneška

Úspěšné, sebevědomé ženy ve více než 60ti zemích světa nyní nosí tyto oslnivé, nové skvosty, milují jejich velkolepost a odvážnou záři. Tyto ženy jsou odměňovány za své úspěchy klenotem tak výjmečně krásným jako jsou ony sami.

Moissanite je dokonalá odměna pro okouzlující ženu

Šperky kupují muži i ženy pro různé příležitosti, ale nejvíce jej kupují chytré, uvědomělé, skromné a módní ženy pro sebe.

Podívejte se na video prezentaci výrobce.