Moissanite

Moissanite je dostupný luxus s vyjímečnou září, leskem a úžasnou briliancí

Moissanite (karbid křemíku) je nádherný skoro bezbarvý drahokam s tak oslňující jiskrou jako žádný jiný na světě.
Tvoří úplně novou, vlastní kategorii mezi klenoty. Má dva a půl krát více ohně než diamant. Není napodobeninou ani
náhražkou, ale unikátní drahokam s vynikající briliancí a ohněm, který dodává kvalitu, krásu a trvalou hodnotu.

Nová kategorie exkluzivních šperků

Jedna z jeho ceněných vlastností je optická vlastnost rozložit bílé světlo procházející skrz broušený kámen nanádherné, duhové barvy. Má více ohně než jakýkoli drahokam a dva a půl krát více ohně než diamant. Je tvrdší než rubín nebo safír (9) a svou tvrdostí (9 ¼) je těsně za diamantem (10), který je nejtvrdším nerostem. Díky tvrdosti má velkou odolnost proti poškrábání a poškození. Každý drahokam je odborně ručně broušený, vysoce kvalitní, ojedinělé broušení maximalizuje brilianci klenotu a vylepšuje jeho vynikající záři a takzvaný oheň.

Každý Moissanite drahokam má certifikát s doživotní zárukou na stálost ohně a briliance.

Moissanite vznikl z hvězdy za použití neobvyklé kombinace umění a vědy

V roce 1893 nositel Nobelovy Ceny vědec Henri Moissan začal zkoumat částečky meteoritu, který pádem vytvořil kaňon Diabolo v arizonské poušti. V těchto částečkách objevil malé množství nového, třpytivého nerostu s ohněm a nevídanou nádherou. V roce 1905 byl tento minerál na jeho počest pojmenován Moissanite. Vědci společnosti CREE a CHARLES & COLVARD začali výzkum, jehož cílem bylo představit oheň a záři Moissanitu, klenotu z hvězd na Zemi. Světu byl představen vlétě roku 1998.

Šperk budoucnosti pro ženu dneška

Úspěšné, sebevědomé ženy ve více než 60ti zemích světa nyní nosí tyto oslnivé, nové skvosty, milují jejich velkolepost a odvážnou záři. Tyto ženy jsou odměňovány za své úspěchy klenotem tak vyjímečně krásným jako jsou ony sami.

Moissanite je dokonalá odměna pro okouzlující ženu

Šperky kupují muži i ženy pro různé příležitosti, ale nejvíce jej kupují chytré, uvědomělé, skromné a módní ženy pro sebe.

Podívejte se na video prezentaci výrobce.

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.